GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
O Programie Partnerskim
Nasz program Partnerski powstał z myślą o właścicielach serwisów WWW (zarówno o Firmach, jak i Osobach prywatnych). Oferujemy Partnerom możliwość umieszczenia na swoich stronach WWW specjalnych modułów (np. moduł usuwania Simlocków On-line) oraz atrakcyjną prowizję za każdym razem, gdy ktoś skorzysta z naszych usług na Państwa stronach.

Dodatkowo w ramach Programu Partnerskiego funkcjonuje system linków polecających dla Bramki SMS GSMService.pl - za wszystkie zasilenia konta dokonane przez Użytkownika, który zarejestruje się w Bramce SMS GSMService.pl za pośrednictwem linku polecającego zostanie naliczona dla Państwa prowizja.

Umieszczenie modułu lub linku polecającego na stronie Partnera jest bardzo łatwe i szybkie. Po zarejestrowaniu się w Programie Partnerskim, Partner może wygenerować dowolną ilość modułów oraz linków polecających, za każdym razem otrzymując specjalny kod HTML, który może wstawić na różne strony WWW. Istnieje możliwość dostosowania wyglądu modułów (kolory, rozmiary itp.) do kolorystyki własnego serwisu WWW, za pośrednictwem stylów CSS.

Gdy użytkownik odwiedzający witrynę Partnera skorzysta z oferowanych przez nas usług, Partner otrzymuje od nas prowizję. Prowizja gromadzona jest na koncie Partnera. Po zakończeniu danego miesiąca rozliczeniowego i zebraniu minimum 50 zł Partner może ją wypłacić na własny rachunek bankowy. Jeżeli w danym miesiącu Partner zgromadził mniej niż 50 zł, prowizja do rozliczenia przechodzi na kolejny miesiąc. Prowizja dla firm wypłacana jest po przedłożeniu Faktury VAT na kwotę wynikajacą z raportów, natomiast z osobami prywatnymi zawieramy Umowy Zlecenie na promowanie naszych usług. Aktualną tabelę prowizji znaleźć można tutaj.

W chwili obecnej udostępniamy moduł do zdejmowania Simlocków on-line oraz system linków polecających do Bramki SMS.

Zapraszamy do rejestracji w naszym Programie Partnerskim i do zamieszczenia modułów i linków polecających na własnych serwisach WWW.

W przypadku wszelkich pytań i niejasności prosimy o kontakt - partner@gsmservice.pl
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: